A+ A A-

Kartalkaya Dağ Evlerinde Romantik Konaklama

Kartalkaya Dağ Evleri

Kış tatilinizde sizler için çok değişik ve otantik bir konaklama seçeneğidir Kartalkaya dağ evleri. Zirveye çıkarken örneğin Özcan Dağ Evleri’ni göreceksiniz. Sarıalan Yayla mevkiinde, Kartalkaya yolu üzerinde, oteller mevkiine 10 km. mesafedeki bungalow tarzı evlerde doğal ortamın tam içinde konaklayabilirsiniz. Kartalkaya kiralık dağ evleri en az lüks dağ otelleri kadar rağbet görmektedir.

Yaz kış açık olan bu tesislerde seçiminize göre şömineli ya da sobalı evlerde konaklayabilirsiniz. Yoğun kar yağışında bile yollar sürekli temizlenerek açık tutuluyor. Bu dağ evlerinde gecelik kişi başı 150 TL’den başlayan fiyatlarla kalabilirsiniz.

Özcan Dağ Evleri

Adres: Kartalkaya Yolu Üzeri Sarıalan Yayla Mevkii Bolu
Tel: 0 374 218 90 81 -
Gsm: 0 536 229 53 95

Kartalkaya kiralık dağ evleri genellikle ormanın içinde, dev çam ağaçlarının arasında, sadece rüzgar ve kuş seslerini duyabileceğiniz şömineli mekanlardır. Doğayla iç içe unutulmaz bir kar tatili şansı sunar. 13 kaloriferli, 5 sobalı odadan dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

13 kaloriferli, 5 sobalı odalarıyla; güler yüzlü aile personeli ile tamamen doğal köy ve yayla ürünleriyle yılın on iki ayında hizmetinizdedir. Aile işletmesi olan bu sıcacık dağ evi, amacı iyi hizmet, tatlı dil, güler yüzdür. Ürünleri doğal olup, köy kahvaltısı, köy yemekleri, balık ve ızgara et ağırlıklıdır.

Günlük, hafta sonu veya tüm hafta için kiralayabilir, ıssızlığın ortasından macera dolu günler geçirebilirsiniz. Rüzgarın uğultusu dışında ses pek duyamayacağınız bu evlerde gerçek huzurla tanışabilir kafa dinleyebilirsiniz.

Dağ evleri Kartalkaya’nın oteller dışındaki tek konaklama alternatifidir. Dağ otellerinde kalmak istemeyen daha otantik tesisler düşünenlerin akınına uğrayan dağ evleri için tarihler sezonun haftalar öncesinden dolabilmektedir. Kış tatiliniz bu romantik evlerde geçirmek istiyorsanız elinizi çabuk tutmanızda fayda var.

Dorukkaya Otel
Uludağ Otel

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Safranbolu

Safranbolu

Osmanlı mimarisinin örneklerini sunan evlerin, birebir yapısı korunarak restore edilip otele çevrildiği Safranbolu...

Beypazarı

Beypazarı

Ankara’nın bir ilçesi olan Beypazarı, Başkent’e 100 km uzaklıkta, şirin ve eski evlerden oluşan bir kasabadır.

Tüm tatil bölgeleri »

TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

Fotoğrafçılık Kursu

Seo

Seo Fiyatları

Yasal Uyarı:
Bu site Kartalkaya'da tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. kartalkayaotelleri.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarımı Web Tasarımı ve Seo Danışmanlığı - Webhome