A+ A A-

Kartalkayalılardan Dinleyin

Kartalkayalılardan Dinleyin

Otel Yıldız – Barış Birinci : Yeni hizmete gire tesisimizle şimdiden 2013 kışına hazırız diyebilirim. 20 odamızla, Kartalkaya’daki ilk butik otel konseptini biz başlatıyoruz. Misafirlerimiz, her türlü konforun yanında istedikleri tüm kayak malzemelerini bizde bulabilecekler. 8 yıl önce keşfettiğim Kartalkaya’da, sıcak bir atmosfere sahip butik otel olmadığını anlayıp bu işe soyundum.

Doğa Restoran – Cezmi Öztürk : Bolu ve yöresinin mandıralarını bilenler, en lezzetli etlerin de bu çevrede yendiğini biliyorlardır. Baba mesleği olarak başladığım restorancılıkta uzun yıllardır hep aynı yerde, Kartalkaya yolundayım. Buranın havasından mı, yoksa gerçekten etlerinin lezzetinden mi, yemek yiyenler her defasında karda mangalda eti hiçbir yerde bu kadar güzel yemedim diyorlar.

Kardan Adam – Efe Balaban : Buraya gerçekten seçkin kişiler geliyor. Uludağ’da kayak malzemeleri satış ve kiralama yerim var. Ancak, orasının yoğunluğu ve kalabalığından mı bilinmez, burasının ayrı bir yeri var bende. Burada iş yapmaktan son derece memnunum. 2012 kışında işler çok iyiydi. Bu sene de aynı olmasını diliyorum.

Semih Algın : Yıllardır bu civardayım. Buraları aslında hep çok güzeldi fakat keşfedilebilmesi için galiba Uludağ’ın artık çok kalabalıklaşması gerekti. Evet 15 yıl önce popülerleşmeye başlayan Kartalkaya, bence 5 yıl sonra kalite olarak Uludağ’ı da geçecek. Çünkü burası gerçekten doğa anlamında hala bozulmamış ve pistleri gerçekten çok iyi.  

 

Dorukkaya Otel
Uludağ Otel

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Safranbolu

Safranbolu

Osmanlı mimarisinin örneklerini sunan evlerin, birebir yapısı korunarak restore edilip otele çevrildiği Safranbolu...

Beypazarı

Beypazarı

Ankara’nın bir ilçesi olan Beypazarı, Başkent’e 100 km uzaklıkta, şirin ve eski evlerden oluşan bir kasabadır.

Tüm tatil bölgeleri »

TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

Fotoğrafçılık Kursu

Seo

Seo Fiyatları

Yasal Uyarı:
Bu site Kartalkaya'da tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. kartalkayaotelleri.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarımı Web Tasarımı ve Seo Danışmanlığı - Webhome