A+ A A-

En Uygun Kartalkaya Otelleri

Batı Karadeniz’in meşhur Bolu ili kayak merkezi Kartalkaya’da uygun otelleri değerlendirerek unutamayacağınız bir kış tatili geçirebilirsiniz. Efsanevi Köroğlu dağlarına yaslanmış kayak merkezinde kış coşkusunu yaşamak istemez misiniz?

Kartalkaya uygun otel fiyatları ile diğer kayak merkezlerine oranla oldukça ekonomik konaklama tesisleriyle siz değerli konuklarını ağırlamak için bekliyor. Dağların esrarengiz manzaraları arasındaki otantik otellerinde kalmak, kış sporlarını denemek bütçenize uygun konaklama tesisleriyle daha kolay. Bu kış farklı bir deneyim yaşayın ve dağ otellerinden birinde zamanınız elverdiği kadar konaklayın. Ekonomik biçimde zorlanmadan doğayla buluşabilir rüya gibi kış eğlencelerine dalabilirsiniz. Kartalkaya ucuz otellere de sahiptir. Ekstra lüks otellerin yanında bu hesaplı otellerde kaliteden ödün vermeden konuklarını ağırlarlar. Çeşitli konaklama alternatifine sahip otellerinden en uygun olanları sayfamızda derlenmiştir.

Dorukkaya Ski & Mountain Resort

Dorukkaya Ski & Mountain Resort

Kartalkaya/Bolu

Ülkemizin ilk ve tek Snowpark’a sahip tesisidir. 220 odalı lüks otelde 11 kayak pisti ve 8 lift, 7 teleferik, kayak okulu sahibidir. Dorukkaya otel Bolu il merkezine 40 km. mesafede Kartalkaya’nın zirvelerinde oteleler bölgesinde yer alır.

Grand Kartal Hotel

Grand Kartal Hotel

Kartalkaya/Bolu

Bolu Köroğlu dağlarının zirvelerine yakın konumda olan Grand Kartal hotel, Bolu ilimize sadece 6 km. mesafededir. Kayak pistinden direk kapısına yönelebileceğiniz, konum avantajıyla birlikte özel otoparka da sahiptir. Amerikan barı ve restoranı dağları süsleyen çam ormanı manzaralıdır.

Dorukkaya Otel
Uludağ Otel

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Safranbolu

Safranbolu

Osmanlı mimarisinin örneklerini sunan evlerin, birebir yapısı korunarak restore edilip otele çevrildiği Safranbolu...

Beypazarı

Beypazarı

Ankara’nın bir ilçesi olan Beypazarı, Başkent’e 100 km uzaklıkta, şirin ve eski evlerden oluşan bir kasabadır.

Tüm tatil bölgeleri »

TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

Fotoğrafçılık Kursu

Seo

Seo Fiyatları

Yasal Uyarı:
Bu site Kartalkaya'da tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. kartalkayaotelleri.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarımı Web Tasarımı ve Seo Danışmanlığı - Webhome