A+ A A-

Kartalkaya'ya Nasıl Gidilir?

kartalkaya-ulasimKartalkaya ulaşımı konumu itibariyle oldukça kolaydır. Bolu ilimize 38 km. mesafede bulunan kayak merkezi ulaşım yönü olarak, Ankara – İstanbul karayoluna ise 29 km. uzaklıktadır. Bolu çıkışından sonra 10 km. sonra tabelaları görecek, sonrasında zirveye doğru aracınızla tırmanmaya başlayacaksınız.

Kartalkaya yol tarifinden sonra bilmeniz gereken şu: yol çalışmaları için belediye özellikle kışın daha fazla özen göstermektedir. Kış aylarında yoğun kar yağışı alan bölgenin yolları karayolları ekipleri tarafından sürekli açık tutulmaktadır. Yine de yol nasıl görünürse görünsün aracınızı çok dikkatli kullanmalısınız. Yerliler yol kenarlarında zincir satmaktadır. Eğer takamıyorsanız da sizin için takabilirler. Ciddi anlamda iş haline dönüşen zinciri dilerseniz sadece kiralayarak da yolunuza devam edebilirsiniz.

Ankara’dan Kartalkaya’ya Nasıl Gidilir?

Başkent yönünden gelecekler ise Dörtdivan gişelerini kullanabilirler. Başkentimiz Ankara’dan yalnızca 2 saat kadar kısa bir sürede bölgeye ulaşabilirsiniz. Toplamda yalnızca 190 km. sürecek yol için kış aylarında ise gerekli önlemleri muhakkak almalısınız.

İstanbul’dan Kartalkaya’ya Nasıl Gidilir?

İstanbul’dan yalnızca 280 km. kat ederek sadece 3 saatte bölgeye ulaşabilirsiniz. Tabelalarla kolaylıkla yönünüzü bulabilirsiniz. Otobandan Bolu iline girerek D-100 karayolundan çıkmalısınız. Filiz Makarma yanında tabelada göreceğiniz Kartalkaya tabelasını takip ederek bölgeye ulaşabilirsiniz.

kartalkaya ulasimi

Kartalkaya Ulaşım Bilgileri:

Bölgenin bazı İllerimize mesafe bilgileri:

  • Kocaeli: 215 km.
  • Sakarya: 165 km.
  • Bursa: 315 km.
  • Eskişehir: 160 km.
  • Çanakkale: 170 km.
  • Konya: 185 km.
  • İzmir: 360 km.

Otobüsle;

Özel aracınız yoksa toplu taşımayla gelmek istiyorsanız, otobüsle Bolu’ya gelmeniz gerekir. Otobüsle Kartalkaya’ya direk ulaşım sağlayamazsınız. Buradan ne yazık ki oteller bölgesine düzenli bir sefer yoktur. Taksilerle ya da otellerin sunduğu servis imkanlarıyla ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca transfer hizmetlerini de düşünebilirsiniz. Ücretler ortalama tek yön için 60 TL, çift yön için ise 110 TL kadardır.

Diğer Alternatifler;

Uçak konforuyla gelmek istiyorsanız ilde havalimanı ne yazık ki yok. Ya Ankara ya da İstanbul Sabiha Gökçen limanlarını değerlendirmelisiniz. Yalnız her ili hava limanı da 200 km. mesafededir.

HARİTA

Dorukkaya Otel
Uludağ Otel

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Safranbolu

Safranbolu

Osmanlı mimarisinin örneklerini sunan evlerin, birebir yapısı korunarak restore edilip otele çevrildiği Safranbolu...

Beypazarı

Beypazarı

Ankara’nın bir ilçesi olan Beypazarı, Başkent’e 100 km uzaklıkta, şirin ve eski evlerden oluşan bir kasabadır.

Tüm tatil bölgeleri »

TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

Fotoğrafçılık Kursu

Seo

Seo Fiyatları

Yasal Uyarı:
Bu site Kartalkaya'da tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. kartalkayaotelleri.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarımı Web Tasarımı ve Seo Danışmanlığı - Webhome