A+ A A-

Ülkemizin sayılı kayak merkezleri arasında bulunan bölge Kartalkaya otelleriyle de adını duyurmuş bilinirliğini hızla arttırmıştır. Son yıllarda gerek turizm gerekse de kış sporları ve tesisleşme açısından oldukça gelişmiştir. Deniz seviyesinden 2000 metre yükseklikteki Kartalkaya otelleri, her sezon kendilerine ait kayak pistleriyle amatör veya profesyonel tüm kış sporları severleri bir araya toplamaktadır.

Bölgede bulunan 7 otelin, adres ve iletişim bilgileri ile tesis ve oda özellikleri:

Dorukkaya Ski & Mountain Resort

Dorukkaya Ski & Mountain Resort

Kartalkaya/Bolu

Ülkemizin ilk ve tek Snowpark’a sahip tesisidir. 220 odalı lüks otelde 11 kayak pisti ve 8 lift, 7 teleferik, kayak okulu sahibidir. Dorukkaya otel Bolu il merkezine 40 km. mesafede Kartalkaya’nın zirvelerinde oteleler bölgesinde yer alır.

Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort

Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort

Kartalkaya/Bolu

Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort özel pistleri ve birbirinden modern 139 odası ile misafirlerini ağırlıyor. 11 kayak pisti, 7 telesiyej, bir kayak okulu ve kiralık kayak ekipmanı alınabilecek mağazası ile konukların rahatını düşünen işletme; kış mevsiminin en güzel manzaralarına ev sahipliği yapıyor.

Grand Kartal Hotel

Grand Kartal Hotel

Kartalkaya/Bolu

Bolu Köroğlu dağlarının zirvelerine yakın konumda olan Grand Kartal hotel, Bolu ilimize sadece 6 km. mesafededir. Kayak pistinden direk kapısına yönelebileceğiniz, konum avantajıyla birlikte özel otoparka da sahiptir. Amerikan barı ve restoranı dağları süsleyen çam ormanı manzaralıdır.

Kartal Otel

Kartal Otel

Kartalkaya/Bolu

Kayak pistlerine yakın konumuyla popüler olan Kartal otel, 30 odalı ve kaliteli konaklama hizmetiyle bilinir. Bolu il merkezine yalnızca 40 km. mesafede ve kendi bünyesinde özel otoparka sahiptir.

Kartaltepe Otel

Kartaltepe Otel

Kartalkaya/Bolu

12 odası ile konuklarını ağırlayan Kartaltepe Boutique Hotel, Saraycık Köyü'ne bakan bir yamaçta yer alıyor.

Golden Key Hotel

Golden Key Hotel

Kartalkaya/Bolu

Oteller mevkiindeki Golden Key otel 39 odalı orman evi mimarisinde muhteşem bir oteldir. Bolu ili merkezine 35 km. uzaklıktaki tesis, kayak pistlerine ücretsiz servis hizmeti de sunmaktadır.

Köroğlu Konağı

Köroğlu Konağı

Kartalkaya/Bolu

Bolu merkeze yalnızca 30 km. uzaklıktaki Köroğlu Konağı, 12 odalı otantik dağ evi formundadır. Dağlık arazide bahçeler içerisinde huzuru dağlarda arayanların adresidir. Ahşap zeminli mistik odalarının lüks otellerin odaları kadar ferah ve konforludur.

Villa Neva

Villa Neva

Kartalkaya/Bolu

Kındıra köyü Kartalkaya yoluna 5 km. mesafedeki Villa Neva Hotel, Bolu merkeze sadece 15 km. uzaklıktadır. 6 odalı tesis ünlü Abant gölüne ise yalnızca 60 km. uzaklıktadır. Kayak merkezine araçla 15 dakikalık mesafedeki otel adeta çevresindeki tüm güzelliklerin odak noktasıdır.

Yoğun kar yağışıyla kış sporları için uygun zemine sahip olan bölgede kayak sezonu Aralık-Mart ayları arasında oldukça yoğun geçmektedir. Toplam otel sayısı 10’u geçmeyen bölgede yatak kapasitesi 2.500 civarındadır. Kış aylarında bu sayı çok rahatlıkla doldurulabilmektedir.

Kartalkaya otelleri için soğuk ve karlı havalarda otellerin boş kalması gibi bir şey söz konusu değildir. Bir başka deyişle Türkiye’nin yeni kayak merkezi Kartalkaya’dır. Yalnızca yeni mekanik donanımıyla değil, lüks ve kaliteli otelleriyle de bugün Uludağ’ın en güçlü rakiplerindendir.

Dorukkaya Otel
Uludağ Otel

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Safranbolu

Safranbolu

Osmanlı mimarisinin örneklerini sunan evlerin, birebir yapısı korunarak restore edilip otele çevrildiği Safranbolu...

Beypazarı

Beypazarı

Ankara’nın bir ilçesi olan Beypazarı, Başkent’e 100 km uzaklıkta, şirin ve eski evlerden oluşan bir kasabadır.

Tüm tatil bölgeleri »

TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

Fotoğrafçılık Kursu

Seo

Seo Fiyatları

Yasal Uyarı:
Bu site Kartalkaya'da tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. kartalkayaotelleri.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarımı Web Tasarımı ve Seo Danışmanlığı - Webhome