A+ A A-

Kartalkaya Konaklama Fiyatları

Kartalkaya Konaklama Fiyatları

Karlarla kaplı Köroğlu dağlarının zirvelerine kurulmuş Kartalkaya kayak merkezi her yıl binlerde tatilciyi ağırlamaktadır. Kartalkaya otel fiyatları konusunda ortalama değerlere sahiptir. Diğer kış sporları merkezlerimize nazaran daha hesaplıdır. Kartalkaya konaklama söz konusu olduğunda şömine başı restoranlı, kış bahçeli, kapalı havuzlu, pistlere sahip sıcacık dağ otelleri ve dayalı döşeli dağ evleri akla gelir. Konaklama fiyatları çok büyük farklılıklar göstermeyen tesislerinden birini tercih edebilirsiniz. Ekim ayı sonundan Mart ayı başlarına kadar devam eden sezon dışında birçok otel hizmet vermemektedir.

Her mevsim başka güzel yaylaları yakınlarındaki Saraycık Gölü yine çok uzak olmayan Abant ve Yedigöller’de düşlediğiniz kış tatili rüyanız gerçeğe dönüşebilir. Unutamayacağınız manzaralar arasında tadına doyamayacağınız lezzetlerle muhteşem tatilin için bir an önce hazırlıklara başlasanız iyi olur.

Kartalkaya konaklama fiyatları sezonunda yani kış mevsiminde yoğunluk kaynaklı fiyat artışına gider. Özel fırsatları ve indirimleri takip etmeniz daha akıllıca olacaktır. Erken rezervasyonunda indirim konusunda önemli rol oynadığını sakın unutmayın.

Ücretlerin dalgalanmasını etkileyen faktörler:

 • Hizmet kalitesi
 • Kayak sezonu olup olmamasına
 • Pistlere sıfır olup olmaması
 • Ulaşım kolaylığı ve konumu
 • Tesisin kapalı havuz, hamam, sauna ve masaj gibi donanımlarına
 • Otel veya dağ evi gibi tesis farkına
 • Tesisin bilinirliğine

200 TL’den Başlayan Otel Fiyatları

kartalkaya-otel-konaklamaÖzellikle kış sezonunda dolup taşan otelleri için diğer mevsimlerde birçok kampanya ve indirimler uygulanır. Mesela sömestr tatillerinde 350 TL’ye yükselebilen oda fiyatları, yeni yıl gibi özel günlerde 500-600 TL’lere ulaşabiliyor. Her köşesi doğa harikası bölgede özelikle kayak oteller ve diğer alternatif olan kiralık dağ evleri hizmet vermektedir. Amaçları kış sporlarını desteklemek ve kış turizmini canlı tutmak olan tesislerde konaklayacağınız her gününüz dolu dolu geçecektir. Kartalkaya otel fiyatları şu aralıklardadır.

 • Uygun tesisler ( 200 – 300 TL)
 • Lüks oteller (350 - 600 TL)
 • Dağ Evleri (150 – 180 TL)

Bu konaklama çeşitleri yılın belirli zamanlarında yoğunluk kaynakları ücret artışı uygularlar. Size özelikle bu günlerde kalmayı düşünüyorsanız mutlaka erken rezervasyon yapmanızı öneririz. Bu özel günler şunlardır:

 • Yılbaşı
 • Doğum günleri
 • Ramazan bayramı
 • Sevgililer günü
 • Resmi tatiller
 • Kurban bayramı

Kiralık Dağ Evleri

Doğayla baş başa, çam ormanları arasında, dayalı döşeli, daha çok dışı ahşap içi beton, ısı yalıtımlı, temel ihtiyaçları karşılayacak biçimde tasarlanmış dağ evleridir. Sayıları çok fazla olmamasına rağmen bölgenin vaz geçilmezlerin biridir. Yılın her mevsimi bulabileceğiniz Kartalkaya dağ evleri fiyatları da yaz sezonunda ekstra indirimlerle konuklarını karşılar.

Kartalkaya kiralık dağ evleri de en az otelleri kadar rağbet görür. Ruhunu dinlendirmek, karlarla kaplı çamlar arasında yalnızca rüzgarın sesini dinlemek isteyenler için birebirdir. Doğa kampı gibi dağınık haldeki evlerden şömineli olanları daha keyiflidir. Doğayla bütünleşmiş görünümü ve ortalama 150-200 TL arasında değişen fiyatları, konforlu oluşu en büyük tercih sebebidir.

 • Örneğin 4 yatak odalı, 3 banyolu bir dağ evini 500 TL’ye kiralayabilir ailecek ya da dostlarınızla topluca kalmayı düşünebilirsiniz. Kalabalık ve kirayı bölüşerek son derece hesaplı olabilecek evlerden pistlere yakın olanlarında kayakçılar dahi kalmaktadır.

Detaylı bilgi için: http://emlak-ilan.net/133987-bolu-kartalkaya-da-kiralik-luks-dag-evi.html

Diğer Alternatifler

Ayrıca yalnızca kayak merkezi ve çevresinde değil bağlı olduğu Bolu ilindeki otel ve pansiyonları da tercihe edebilirsiniz. Kartalkaya konaklama alternatifleri, konumu ve ulaşım sorunu olmaması açısından buradaki seçenekleri de değerlendirmenize olanak tanır.

Dorukkaya Otel
Uludağ Otel

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Safranbolu

Safranbolu

Osmanlı mimarisinin örneklerini sunan evlerin, birebir yapısı korunarak restore edilip otele çevrildiği Safranbolu...

Beypazarı

Beypazarı

Ankara’nın bir ilçesi olan Beypazarı, Başkent’e 100 km uzaklıkta, şirin ve eski evlerden oluşan bir kasabadır.

Tüm tatil bölgeleri »

TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

Fotoğrafçılık Kursu

Seo

Seo Fiyatları

Yasal Uyarı:
Bu site Kartalkaya'da tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. kartalkayaotelleri.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarımı Web Tasarımı ve Seo Danışmanlığı - Webhome