A+ A A-

Kartalkaya Eğlence Mekanları

Kış turizmiyle ünlü tatil bölgesi ve kayak merkezinde gecelerin beyaz rengi eşliğinde eğlenmek bir başkadır Kartalkaya eğlence mekanları bölgedeki otellerin bar ve diskolarından ibarettir. Muhteşem kar manzarasının gece ışıklarıyla birleştiği zirvede, her otelin kendisine ait restoran ve barlarında doyasıya eğlenebilirsiniz.

Eğlence mekanları olarak bu disko ve barlar, özellikle hafta sonlarında canlı müzik ve dj programlarıyla müşterilerini eğlendiriyor. Bölgedeki en güzel partilerin düzenlendiği Kartalkaya gece kulüplerinden çılgınlar gibi eğlenebileceğiniz birkaç mekan önerisi:

Kartalakya barlar:

Drop Lounge
Tel : 0 374 234 51 41

Kaya Palazzo Chillout Bar
Tel : 0 374 234 51 00

Kartal Kaya Disko Bar
Tel : 0 374 234 50 05

Dorukkaya Disco Bar          
Tel : 0 274 234 50 26

Golden Key Braserrie Bar
Tel : 0 374 234 50 59

Dorukkaya Otel
Uludağ Otel

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Safranbolu

Safranbolu

Osmanlı mimarisinin örneklerini sunan evlerin, birebir yapısı korunarak restore edilip otele çevrildiği Safranbolu...

Beypazarı

Beypazarı

Ankara’nın bir ilçesi olan Beypazarı, Başkent’e 100 km uzaklıkta, şirin ve eski evlerden oluşan bir kasabadır.

Tüm tatil bölgeleri »

TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

Fotoğrafçılık Kursu

Seo

Seo Fiyatları

Yasal Uyarı:
Bu site Kartalkaya'da tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. kartalkayaotelleri.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarımı Web Tasarımı ve Seo Danışmanlığı - Webhome