A+ A A-

Kartalkaya Dorukkaya Ski & Mountain Resort Otel Fırsatı

Kartalkaya Dorukkaya Ski & Mountain Resort Otel FırsatıDorukkaya Ski & Mountain Resort Kartalkaya 4 kişilik odada 1 kişi hafta içi her şey dahil konseptte 148 TL'den başlayan fiyatlarla konaklama fırsatı!

Türkiye’de ilk ve tek snowparkına sahip olan tesis farklı zorluklarda kayak pistleri ve kayak okulu, oyun alanları, sağlık merkezi, fitness salonu ve daha pek çok hizmeti ile tatilcileri ağırlıyor. Her şey dahil konsept içeriği ile bütçenize katkı sağlayan bu fırsatı kaçırmayın!

Otel Bilgileri ve Rezervasyon için Tıklayın

Dorukkaya Otel
Uludağ Otel

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Safranbolu

Safranbolu

Osmanlı mimarisinin örneklerini sunan evlerin, birebir yapısı korunarak restore edilip otele çevrildiği Safranbolu...

Beypazarı

Beypazarı

Ankara’nın bir ilçesi olan Beypazarı, Başkent’e 100 km uzaklıkta, şirin ve eski evlerden oluşan bir kasabadır.

Tüm tatil bölgeleri »

TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

Fotoğrafçılık Kursu

Seo

Seo Fiyatları

Yasal Uyarı:
Bu site Kartalkaya'da tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. kartalkayaotelleri.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarımı Web Tasarımı ve Seo Danışmanlığı - Webhome