A+ A A-

Kartalkaya Yılbaşı Geceleri

Yılbaşında Kartalkaya

Yılbaşı gecesi kutlamasının en güzel olacağı mekanlar, hiç şüphesiz, lapa lapa karın yağdığı, bembeyaz bir manzaraya sahip kış tatil bölgeleri ve kayak merkezleridir. Büyük şehirler olan İstanbul ve Ankara’ya yakınlığından dolayı da Kartalkaya yılbaşı tatili en cazip, yeni yıla giriş gecesi ve eğlencelerini geçirebileceğiniz yerlerdendir.

Kartalkaya’da yılbaşı kutlaması 31 Aralık akşamı, tüm otellerin full kapasiteyle dolu olduğu Kartalkaya’da herkesin tek amacı, saatler 24.00 olduğunda dışarıda karların üzerinde dans etmek ve eğlenmektir. Ünlü sanatçılar da bu otellerde konser verirken, tesisler canlı müzik eşliğinde, şömine başında harika sofralarla donatılmış eğlence programları düzenlerler.

Yılbaşında Kartalkaya Otel Fırsatları

Yılbaşında Kartalkaya otel fırsatları muhteşem hazırlıkların sunumuyla gerçekleşir. Yılbaşı eğlenceleri için çok özel programlar titizlikle hazırlanmaktadır. 1 ay öncesinden reklam ve duyurularını yapıp anında rezervasyon almaya başlar Kartalkaya otelleri. Çoğunlukla paket halinde sunulan yılbaşı tatil organizasyonunun içinde 1 ya da 2 gece konaklama, yemek, canlı müzik ve sınırsız içki yer alıyor. 2014’te 1 Ocak’ın hafta içine rastlamasıyla, yöredeki tesisler genellikle 1 gece kalmalı kampanya ve fırsatlar hazırlıyor. 2 kişi 1 gece konaklamalarda yılbaşı yemeği, müzik ve içki dahil fiyatlar ortalama 750 TL – ile 1000 TL civarında. Kartalkaya otel fırsatlarını yakalamak için elinizi çabuk tutun.

Dorukkaya Otel
Uludağ Otel

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Safranbolu

Safranbolu

Osmanlı mimarisinin örneklerini sunan evlerin, birebir yapısı korunarak restore edilip otele çevrildiği Safranbolu...

Beypazarı

Beypazarı

Ankara’nın bir ilçesi olan Beypazarı, Başkent’e 100 km uzaklıkta, şirin ve eski evlerden oluşan bir kasabadır.

Tüm tatil bölgeleri »

TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

Fotoğrafçılık Kursu

Seo

Seo Fiyatları

Yasal Uyarı:
Bu site Kartalkaya'da tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. kartalkayaotelleri.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarımı Web Tasarımı ve Seo Danışmanlığı - Webhome