A+ A A-

Yazları Günübirlik Kartalkaya’ya Çıkın

Kartalkaya'da Yaz

Kış aylarında adından söz ettiren, otellerin doluluk oranına ulaştığı Kartalkaya’da yaz ayları çok sessiz geçer. Sadece 1 – 2 tesisin açık olduğu sıcak havalarda Kartalkaya yolları, yaylaları ve şelaleleri, gezilecek en güzel yakın yerlerin başında geliyor. Sıcak yaz aylarında mini bir tatil istiyorsanız, Bolu’nun heybetli dağlarında mis gibi temiz havada olmaktan oldukça keyif alacaksınız. Yaz mevsiminde Kartalkaya bu bakımdan günübirlik seyahatler burası için oldukça uygun.

Kartalkaya’da yaz olunca motosikletini, bisikletini, trekking botlarını kapan bölgeye koşar. Özellikle yaylalarında kilometrelerce uzaktan sadece bu bölgede kamp yapmak için gelen kampçılarla dolup taşar. Siz de doğanın heybetli hallerini seyretmek, zirvelerde gezmeye meraklıysanız bu yaz buralara da bekleriz.

Yazın Kartalkaya’da Ne Yapılır?

Gölünde, yaylalarında ve çam ağaçları arasında gönlünüzce eğlenebileceğiniz ve trekkingle her köşesini gezebileceğiniz bölgede ılık bir yaz sizi bekliyor. Yazın Kartalkaya’ya ulaşım daha da rahat olmakla birlikte yine de serindir. Yalnızca bölgedeki manzaraları görmekle kalmayıp bağlı olduğu Bolu ilinin tarihi ve turistik güzelliklerini de izleyebilişiniz.

Dorukkaya Otel
Uludağ Otel

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Safranbolu

Safranbolu

Osmanlı mimarisinin örneklerini sunan evlerin, birebir yapısı korunarak restore edilip otele çevrildiği Safranbolu...

Beypazarı

Beypazarı

Ankara’nın bir ilçesi olan Beypazarı, Başkent’e 100 km uzaklıkta, şirin ve eski evlerden oluşan bir kasabadır.

Tüm tatil bölgeleri »

TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

Fotoğrafçılık Kursu

Seo

Seo Fiyatları

Yasal Uyarı:
Bu site Kartalkaya'da tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. kartalkayaotelleri.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarımı Web Tasarımı ve Seo Danışmanlığı - Webhome