A+ A A-

Şömine Başında Romantizm

Özel Günlerde KartalkayaYılın sizin için en güzel günlerinden olan evlilik yıldönümleri, doğum günleri ve sevgililer günü kutlamalarınız için size süper önerilerimiz var. Kartalkaya tatiline ne dersiniz. Otelleriyle ve dağ evleriyle sizin en özel anlarınıza romantik zemin olacak bölgede unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.

İnsan hayatında çok önemli yer tutan özel günler vardır. Sevgi, aşk, hatırlanma, kutlama, yıldönümü gibi olan bu tarihleri sevdiğimiz ya da sevdiklerimizle birlikte güzel ve farklı yerlerde geçirmek isteriz. Kartalkaya tatili özel günler, kutlanma şekli ve yeri olarak son zamanlarda oldukça ilgi görmektedir.

Sevgililer gününde Kartalkaya

Sevgililer gününde Kartalkaya’da olmak karlarla kaplı bembeyaz bir dünyada kırmızı kalplerle süslü bir geçirmeye ne dersiniz. Hem bölgeyi keşfetme fırsatını yakalamak hem de eşsiz bir atmosferde sevgilinizle eğlenme şansını düşünmenizi tavsiye ederiz.

Sevgililer Günü, Doğum Günü ve Evlilik Yıldönümlerinde Kartalkaya Otel Fırsatları

Romantik mekanların başında Kartalkaya gibi karlarda eğlenilen ve duygusal mutlulukların yaşandığı yerler geliyor. 14 Şubat’ta kutlanılan sevgililer günü, kış aylarına denk gelen evlilik yıldönümleri, doğum günleri ve kutlamalar için şömine başında geçirilen eğlenceli sıcak dakikaların keyfi bir başkadır.

Bu tür tarihlerde Kartalkaya’daki oteller, gerek restoranlarında, gerekse barlarında, yine yöredeki eğlence mekanları da kendi bünyelerinde özel geceler ve kampanyalar düzenlemektedir. Özellikle çiftler için yapılan programlar için önceden rezervasyon yaptırmak gerekmektedir.

Kutlamalarınız İçin Özel Bir Adres

Evli çiftler için eğer evlilik tarihleri Kasım, Aralık, Ocak ve Şubat aylarıysa, bu özel günlerde Kartalkaya kutlama için en çok tercih edilen lokasyonların başında gelir. İstanbul ve Ankara’da yaşayanlar için 2 – 3 saatlik kısa yolculuklarla gidilebilecek olan bölge, en azından ayrıcalıklı 1 gece geçirmek isteyenler için oldukça ideal.

Siz de değer verdiğiniz kişilerle özel zamanlar ve anlar geçirmek istiyorsanız, zirvede, Kartalkaya’nın otantik atmosferinde, bembeyaz karlar içinde sıcak vakitler geçirerek sevginizi gösterin.

Dorukkaya Otel
Uludağ Otel

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Safranbolu

Safranbolu

Osmanlı mimarisinin örneklerini sunan evlerin, birebir yapısı korunarak restore edilip otele çevrildiği Safranbolu...

Beypazarı

Beypazarı

Ankara’nın bir ilçesi olan Beypazarı, Başkent’e 100 km uzaklıkta, şirin ve eski evlerden oluşan bir kasabadır.

Tüm tatil bölgeleri »

TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

Fotoğrafçılık Kursu

Seo

Seo Fiyatları

Yasal Uyarı:
Bu site Kartalkaya'da tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. kartalkayaotelleri.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarımı Web Tasarımı ve Seo Danışmanlığı - Webhome