A+ A A-

Kartalkaya’da Kışın Tarif Edilemez Keyfi

Kartalkaya'da Kış

Türkiye’de kış mevsimlerinin yeni modası artık Kartalkaya! 2.200 metre yükseklikte, profesyonel ve büyük pistleri, kayak sporu müdavimlerini, elit ve lüks otellerin de açılmasıyla birlikte buraya taşınmalarını sağlıyor. Kış mevsiminde Kartalkaya’da olmak ayrıcalıktır.

Kasım, Aralık, Ocak, Şubat ve hatta Mart aylarında lapa lapa karlar altında, muhteşem bir kış tatili geçirebilirsiniz. Bolu’nun bu muhteşem dağında soğuk günleri şömine başında eğlence dolu bir tatille yaşayın.

Pistlerin son derece düzenli olduğu, son teknolojik liftlerin bulunduğu zirvede lüks otellerde, bu tesislerin restoranların ve barlarında oldukça keyifli vakitler geçirerek kışın güzelliğini Kartalkaya’da hissedin.

Kartalkaya’ya kış mevsiminde gittiğinizde sizi bembeyaz bir örtü karşılayacak, harika bir manzara eşliğinde karlar altında unutamayacağınız tatil geçireceksiniz. Bolu’nun zirvesinde;

  • Lüks otellerde konaklayın.
  • Kayak ve Snowboard gibi kış sporlarını deneyin.
  • Mangal üzerinde sucuk ekmek yiyin.
  • Kar motosikletleriyle karlar üzerinde manevra yapın.
  • Muhteşem manzaraları trekkingle keşfedin.
  • Kardan adam yapıp, kartopu oynayın.
  • Kızaklarla kayın.
  • Şömine başında ısınıp canlı müzik dinleyin.

Kışa Özel Kartalkaya Otel Fırsatları

Yaz boyunca kış sezonu için hazırlanan Kartalkaya otellerinden çoğu yazın kapansa da bir kısmı ve dağ evleri her sezon hizmet vermektedir. Diğer kayak merkezlerine nazaran daha ekonomik olan otelleri hesaba katarak kış tatili planları yapın. Kışın Kartalkaya otellerinin yapacakları partiler, konserler, etkinlikler ve özel gün programları için bizi takip edin.

Dorukkaya Otel
Uludağ Otel

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Safranbolu

Safranbolu

Osmanlı mimarisinin örneklerini sunan evlerin, birebir yapısı korunarak restore edilip otele çevrildiği Safranbolu...

Beypazarı

Beypazarı

Ankara’nın bir ilçesi olan Beypazarı, Başkent’e 100 km uzaklıkta, şirin ve eski evlerden oluşan bir kasabadır.

Tüm tatil bölgeleri »

TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

Fotoğrafçılık Kursu

Seo

Seo Fiyatları

Yasal Uyarı:
Bu site Kartalkaya'da tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. kartalkayaotelleri.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarımı Web Tasarımı ve Seo Danışmanlığı - Webhome