A+ A A-

Ramazan Bayramında Kartalkaya’da Serinleyin

Ramazan Bayramında KartalkayaBu yıl 27 Temmuz Pazar Arife günü ile başlayacağımız bayram tatili için şimdiden hazırlıklara başlamak akıllıca olur.

Kartalkaya bayram tatiliniz Cuma gününden başladığınız takdirde 30 Temmuz Çarşamba gününe kadar size uzunca bir tatil şansı sunar.

Trekkinglerle bölge ve çevresini gezebilir unutamayacağınız manzaralar arasında oksijen depolayarak yenilenebilirsiniz. Temmuz sıcaklarında herkes terlerken siz yaylalarda serinleyebilir enfes Bolu mutfağı lezzetlerinden tadabilirsiniz.

Kartalkaya’da ramazan bayramınız süresince;

  • Çam ormanları arasında trekkinge çıkın.
  • Sarıalan gölünü görün.
  • Termal havuzlarında dinlenin.
  • Yaylalarında kamp kurun.
  • Yöresel lezzetlerinden tadın.
  • Piknik yapın.
  • Dağ manzaraları arasında fotoğraf çekinin.

Kartalkaya’da Ramazan Bayramı Otel Fırsatları

Aşçıların staj yapıp ustalaştığı yer olarak bilinen Bolu yemeklerini sunan bayram sofralarında yerinizi şimdiden ayırtın. Unutmayın tescilli yemekler le konuklarını ağırlayan Kartalkaya’da Ramazan bayramı bir başka keyifli olur. Dağ manzaralı odalarında, yenilerek kendinize geleceğiniz tertemiz havasında sevdiklerinizle huzurlu bir bayram tatili geçirmek istiyorsanız elinizi çabuk tutun.

Dorukkaya Otel
Uludağ Otel

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Safranbolu

Safranbolu

Osmanlı mimarisinin örneklerini sunan evlerin, birebir yapısı korunarak restore edilip otele çevrildiği Safranbolu...

Beypazarı

Beypazarı

Ankara’nın bir ilçesi olan Beypazarı, Başkent’e 100 km uzaklıkta, şirin ve eski evlerden oluşan bir kasabadır.

Tüm tatil bölgeleri »

TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

Fotoğrafçılık Kursu

Seo

Seo Fiyatları

Yasal Uyarı:
Bu site Kartalkaya'da tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. kartalkayaotelleri.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarımı Web Tasarımı ve Seo Danışmanlığı - Webhome