A+ A A-

Zirvelerde Kurban Bayramı

Kurban Bayramında Kartalkaya

Sonbahar ve kış aylarında bayram tatilleri dışında tatil şansınız pek olmayabilir. İşin stresinden, okulların kursların gerginliğinden biraz uzaklaşmak istiyorsanız Kartalkaya’da bayram tatilini öneririz.

En azından bir kısmını dahi yeni yerler görerek geçirmek isteyebileceğiniz tatiliniz için Kartalakaya’da Kurban bayramı öneririz. 2014’te 3 Ekim Cuma Arife günü başlayacağımız tatilimiz Salı günü sona erecektir.

Doğa yürüyüşlerinin zevkini hiç ama hiç unutamayacak tekrar tekrar gelmek isteyeceksiniz. Doğal parkurlarındaki çevre yürüyüşleri sizi yenileyecek kendinizi stresten arınmış dinlenmiş hissedeceksiniz. Yalnızca kendiniz için değil sevdikleriniz için de bayram hediyesi olarak düşünebilirsiniz.

Kurban Bayramında Kartalkaya Otel Fırsatları

Bayram gibi özel günlerde otellerin yoğunluk kaynaklı fiyat artışına gittiği malum. Tek avantajınız erken rezervasyon yaptırmak ve beğendiğiniz otelin beğendiğiniz odalarında yerinizi ayırtarak bayram tatilinizi garantiye almak olacaktır. Ayrıca bölgedeki otellerin indirim ve kampanyalarını da takip etmek size ekstra avantaj sağlayabilir. Doğayla iç içe kaliteli bayram tatili düşünüyorsanız bu bayramda Kartalkaya otel fırsatlarını sakın kaçırmayın.

Dorukkaya Otel
Uludağ Otel

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Safranbolu

Safranbolu

Osmanlı mimarisinin örneklerini sunan evlerin, birebir yapısı korunarak restore edilip otele çevrildiği Safranbolu...

Beypazarı

Beypazarı

Ankara’nın bir ilçesi olan Beypazarı, Başkent’e 100 km uzaklıkta, şirin ve eski evlerden oluşan bir kasabadır.

Tüm tatil bölgeleri »

TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

Fotoğrafçılık Kursu

Seo

Seo Fiyatları

Yasal Uyarı:
Bu site Kartalkaya'da tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. kartalkayaotelleri.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarımı Web Tasarımı ve Seo Danışmanlığı - Webhome