A+ A A-

Ski Pass Fiyatları Ne Kadardır?

Ski Pass FiyatlarıSki pass fiyatları her yıl küçük artışlar gösterse de genellikle Kartalkaya, Uludağ, Kartepe gibi birbirine yakın bölgelerde üç aşağı beş yukarı aynı seviyedir. Aşağı yukarıda aynı olan skipass fiyatları yoğunluktan kaynaklı artışlar göstereceği gibi, eski fiyatlarla devam eden sezonlarda olmuştur.

Büyük şehirlere yakın konumlarından dolayı kış sezonunu dolu dolu geçiren bu bölgelerde bazı zamanlarda hafta içi ve hafta sonu bile fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Kartalkaya ski pass ücretleri konusunda, otel ücretlerinde olduğu gibi küçük farklılıklar arz etse de daha ekonomiktir.

Kartalkaya Skipass Fiyatları:

Dorukkaya Ski Mountain Resort Tesislerinde ski pass fiyatı günlük sınırsız 110 TL iken, Grand Kartal ve Kartal Otel’de de sınırsız olarak hafta içi 60 TL, hafta sonu da 70 TL’dir.

Kartepe’de bu rakam 80 TL iken Uludağ’da ücretler saatlik olarak ayarlanmıştır. Günlük sınırsız 65 TL, 4 saat 45 TL, tek çıkış ise 10 TL’dir.

Skipass ücretlerinde özellikle Uluıdağ, Avrupa standartlarında fiyat ve kaliteyi yakalamıştır. Diğer bölgelerimiz halen fiyatlar konusunda yoğunluk orantılıdır.

Dorukkaya Otel
Uludağ Otel

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Safranbolu

Safranbolu

Osmanlı mimarisinin örneklerini sunan evlerin, birebir yapısı korunarak restore edilip otele çevrildiği Safranbolu...

Beypazarı

Beypazarı

Ankara’nın bir ilçesi olan Beypazarı, Başkent’e 100 km uzaklıkta, şirin ve eski evlerden oluşan bir kasabadır.

Tüm tatil bölgeleri »

TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

Fotoğrafçılık Kursu

Seo

Seo Fiyatları

Yasal Uyarı:
Bu site Kartalkaya'da tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. kartalkayaotelleri.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarımı Web Tasarımı ve Seo Danışmanlığı - Webhome